כרטיס--ביקור-2

כרטיסי ביקור

ישנם סוגים רבים של כרטיסי ביקור המתאימים לצרכים העסקיים שלך, חשוב להבין איזה סוג מתאים לך ביותר ולחברה שלך. אתה צריך כרטיס שייצג את השרות או המוצרים שאתה מציע ללקוחות שלך. שקול כמה אתה רוצה להיות מקצועי, ואיזה מסר אתה רוצה שהכרטיס ביקור יעביר לאנשים שאתה נותן להם. להלן מספר סגנונות כרטיסי ביקור שונים שעליך להשוות ביניהם לפני שתתחיל בעיצוב.

  1. סטנדרט: כרטיס הביקור הסטנדרטי הוא מלבן בגודל 5/9 ס"מ עם פינות מרובעות. זהו הגודל והסגנון הבסיסיים שכל בית דפוס מדפיסה במחיר סטנדרטי. בשל קלות ההדפסה והחיתוך של כרטיסים סטנדרטיים, אלה האפשרות הזולה ביותר לכל עסק. כרטיסי ביקור אלו מקצועיים מאוד ויראו ללקוח שאתה מסור, מוסמך ואמין. זוהי אפשרות נהדרת לכל מי שמחפש להדפיס מספר גדול של כרטיסי ביקור במחיר בר השגה.
  2. פינות עגולות: כרטיסים עם פינות עגולות הם וריאציה של כרטיסי ביקור סטנדרטיים. ברגע שהם מודפסים, ע"י מכונה ייעודית ניתן ליוצר פינות עגולות כדי להעניק לכרטיסי ביקור צורה שונה. זה יכול להעניק לכרטיסי הביקור שלך תחושה יוקרתית יותר מכרטיסים סטנדרטיים ולכן הופך לאופציה פופולרית לכרטיסי ביקור. כדאי לשלם תוספת עבור פינות עגולות, הפינות מוסיפות נגיעה אישית לכרטיסי הביקור שלכם. הקפד ליצור את העיצוב שלך לכרטיס ביקור עם פינות עגולות, כדי שלא יחתך חלק מהמידע שלך.
  3. ריבוע: מגמה שהולכת וגדלה במהירות בזק בהדפסת כרטיסי ביקור, כרטיסים מרובעים מהווים כרטיס ייחודי בכרטיס הרגיל. הם קטנים מהרגיל, רק 2 "x 2", אך בהחלט יפרידו את כרטיס הביקור שלך מכל השאר. כרטיסים מרובעים הם מהנים ויראו ללקוחות שלכם שיש לכם אישיות טובה והם אדם יצירתי. הדבר היחיד שאתה צריך להיזהר ממנו הוא המרחב שאתה משתמש בו. כרטיסים מרובעים קטנים לא מעט מכרטיסים רגילים, ומשאירים לכם פחות מקום לכלול את כל המידע שלכם. נסה כרטיסים מרובעים לעבודת ההדפסה הבאה שלך ובהחלט תהיה מרוצה.
  4. חיתוך בשטנץ: כרטיסי ביקור חתוכים בשטנץ הם הכרטיסים הייחודיים ביותר שיכולים להיות לך. אם בחרת לבצע חיתוך מיוחד, אתה יכול לבחור חיתוכים לפי עיצוב שראית או לבחור מבין אחת מהחיתוכים שיש כבר בבית הדפוס. קיימת גם האפשרות ליצור חיתוך מיוחד משלך, בו אתה יכול לבחור ולעצב כל צורה לחיתוך שלך שתרצה. חיתוכים מיוחדים בשטנץ הם לא אופציה זולה מכיוון שבית הדפוס צריך להקים שטנץ עבורך וכנראה שאתה תהיה הלקוח היחיד שישתמש בצורת החיתוך הזאת.. זו האופציה היקרה ביותר להדפסת כרטיסי ביקור, אך זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל כרטיס ביקור ייחודי שלא יהיה לאף אחד אחר.
  5. קיפולים: כרטיסים מתקפלים נהדרים עבור חברות שרוצות לכלול מעט יותר מידע בעיצוב שלהן ממה שיאפשר כרטיס ביקור סטנדרטי בגודל 5/9. כרטיסים מקופלים הם בגודל 9/10, ונותנים לך מקום כפול מכרטיס בגודל רגיל. צריך להיות יצירתי עם כרטיסי הביקור המקופלים שלך על ידי שימוש בסגנון אישי בעיצוב שלך. ניתן לכלול חיתוך בשטנץ על הקפל ליצירת צורה בהתאמה אישית או חיתוך בשטנץ  בצד השני של הקפל. כרטיסים מקפלים הם כרטיסים סטנדרטיים ייחודיים, אך יעניקו לך יתרון כדי להתבלט מהקהל.
  6. נייר ממוחזר: כרטיסי ביקור מניירות ממוחזרים מושלמים עבור אותן חברות ועסקים שמנסים להיות ירוקים, ניירות אלו עשויים 100% נייר ומגיעים ממחזור פסולת בלבד. כרטיסי ביקור ממוחזרים נראים מדהימים לא פחות מכרטיסים מנייר רגילים, אך יעניקו לכם את השקט הנפשי שאתם עוזרים להציל את הסביבה בזמן שאתם משתמשים בנייר מודפס. ניתן להדפיס בצבע מלא או בשחור לבן, ועדיין תתקבל אותה האיכות ועובי נהדרים כמו לכרטיס ביקור רגיל. אלה מושלמים במיוחד עבור חברות שמוכרות מוצרים או שירותים לעסקים אחרים כדי לעזור להם להצטרף למהפכה הירוקה.
  7. כרטיסי תמונה: כרטיסי תמונה הם הצורה הייחודית ביותר להדפסת כרטיסי ביקור. בין אם אתם מחפשים להוסיף נגיעה של אישיות לכרטיסים שלכם או שאתם סתם רוצים להציג מגוון של מוצרים או תמונות, הדפסת כרטיסי הביקור שלכם בסגנון כרטיסי תמונה מאפשרת לכם להדפיס מספר כרטיסים שונים בסדר אחד בלבד. לשמור על כל המידע האחיד בגב כל כרטיס, בוחרים תמונה אחרת, צבע רקע, מוצר או תמונה לחזית הכרטיס.

כפי שניתן לראות, ישנם סוגים שונים של כרטיסי ביקור הניתנים להדפסה, בעיצובים שונים, במחיר  וייחודיותם. יש לבוחר את הכרטיס שמייצג את החברה שלך בצורה הטובה ביותר, אך לוודא שההדפסה במסגרת התקציב שלך. כמו כן, יש לבדוק שהכרטיס ביקור  שלך מעביר את ההודעה שאנו רוצים שהיא תעביר ללקוחות שלך בכדי לקבל את המענה הטוב ביותר.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם