פולדרים

הדפסת פולדרים

תדמית החברה שלך חשובה להצלחה שלך. הדפסת פולדרים בהתאמה אישית יכולות לקדם את תמונת החברה שלך בצורה עדינה אך כוחנית. כולנו ראינו מצגות בהן המחולקות לערמות של נייר. לא משנה עד כמה הפרזנטציה תהיה מעניינת, המצגות הועברו ונשכחו. כאשר העברת המידע מועברת בפולדר מודפס בהתאמה אישית, תמונת החברה נשארת בראש שלך זמן רב לאחר מכן, וההערות שמוצגות בפולדר נשמרות בקלות.

הדפסת פולדרים בהתאמה אישית הן לא רק למצגות. אם אתה מספק ללקוחות שלך ניירת חשובה כלשהי, היא חייבת להיות בתיקיה המקדמת את תדמית החברה שלך. הדפסת פולדרים בהתאמה אישית זמינות בסגנונות רבים המותאמות לצורך החברה שלך. פולדרים למסמכים המתאימות גם לחוזים, קבלות, ותעודות אחריות או הזמנות עבודה, הדפסת פולדרים קטנה יותר עבור דיסקים DVD / CD או כרטיסי מתנה. בפולדרים יהיו כיסים המחזיקים את התוכן בצורה מאובטחת וייתכן שיהיו להם חריצים להכנסת כרטיס ביקור.

כשבחרת הדפסת פולדרים בהתאמה אישית הגרפיקאי יעבוד אתך בבחירת עיצוב סטנדרטי או התאמת העיצוב המותאם אישית בשבילך, אולי על סמך האתר שלך, או שימוש בתמונות שפותחו לאירוע או למטרה שלשמם ישמשו הפולדרים. עבור מצגות או מסמכים, עליכם לבחור פורמט המתאים למסמך. אם התוכן יודפס במצב שוכב, הפולדר יצטרך גם להיות מודפס במצב שוכב. במידה ומסמך המצגת שלך יכיל חומרים נוספים שאינם סטנדרטים, מומלץ לבחור בפולדרים מותאמים אישית של שלושה כיסים במקום בתיקיות עם שני כיסים רגילות.

הדפסת פולדרים בהתאמה אישית מודפסות על נייר מצופה, למינציה לחיזוק העמידות ומראה מקצועי. השימוש בפולדרים בהתאמה אישית לא רק מכונן היטב את תדמית החברה שלך במוחו של הלקוח, הוא מצהיר הצהרה: המידע שבפנים הוא בעל ערך, והעברנו לך אמצעי לארגן ולהגיש אותו. בנוסף לתיקיות הכיס המשמשות למצגות, פולדרים בהתאמה אישית זמינות בעיצובים רבים ולא רק עם 2 כיסים.

בעוד שהמחיר ליחידה יורד עם הכמות, אל תתפתו למצוא פתרון מתאים לכל גודל. ערך ההשפעה על התמונה בהדפסת פולדרים בהתאמה אישית הוא ביכולתך להזמין את הפולדר המתאים לתוכן, בשילוב עם הודעה מתאימה. לא משנה איזה שרות נותן העסק שלכם, ובין אם אתם מציגים קו מוצרים חדש בכנס או פשוט מוסרים קבלה ללקוח חשוב, חשבו על שימוש בהדפסת פולדרים בהתאמה אישית. פרסום הוא חסכוני במידה והוא משיג תוצאות. לכרטיסי ביקור כשלעצמם יש זמן שמירה קצר להפליא, הנמדד תוך שעות עד ימים, אך הדפסת פולדרים בהתאמה אישית המחזיקות ניירות יקרי ערך יישמרו לאורך השימוש בתוכן, שלעתים הוא מספר שנים. השימוש בהדפסת פולדרים בהתאמה אישית כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקדם תדמית מקצועית ולהשאיר רושם מתמשך.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם