צריבת-דיסקים

צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים

צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים בכמויות גדולות של עותקים  מהעתק מקור או בשמו המקצועי "מאסטר". ישנם שירותים רבים של צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים העומדים לרשות כולם; יש לקחת בחשבון גורמים שונים לפני שבוחרים בחברות המציעות שירותי צריבת דיסקים. חברה מומחית לצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים תציע  הנחות ללקוחות המשכפלים עותקים רבים. יש להבטיח גם תיוג נכון של הדיסק. כמו כן יש להבטיח שהחברה מציעה חבילות תחרותיות כדי לשמור לקוחות. תיוג נכון של צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים  כולל אריזות אטרקטיביות כמו: שקית ניילון PVC, אריזת קרטון מעוצבת אישית אן מארזי פלסטיק פשוטים. חברת הדפסה על דיסקים ושכפול דיסקים צריכה להציע שירותי שליטה בצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים. שירותים אלו יכולים לכלול  לחיצה אחת להפעלה מהירה, הדפסת צבע מלא איכותי על הדיסק, קידוד, שליטה בקבצי שמע, שילוב עיצובים גרפיים שונים וחיתוך צורני לדיסקים.

הדרך הקלה ביותר וחיסכון בזמן למצוא חברות לצריבת דיסקים ושכפול על דיסקים  הינה חיפוש מהיר באינטרנט. חברה טובה מציעה אפשרויות הדפסה איכותיות במחירים זולים וידידותיים לכולם. דפוס סיגנאל פופולרי בזכות השירותים המהירים שלו ובזכות זמינותם של מכונות חדישות לצריבת דיסקים, הדפסה על דיסקים וכוח עבודה הולם. חברת סיגנאל מציעה את היכולת לשכפל נפחים קטנים וגדולים מבלי להוריד את איכות הנתונים. בין אם יש ברשותם עותקים בודדים או רבים, דפוס סיגנאל מספקת שירותי צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים מבלי להוריד את האיכות.

אנשים הבינו שצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים בהעתקים בודדים הוא עניין חסכוני; ניתן לשקול קנית מחשב ולהשתמש בו כדי לשכפל את הנתונים בהתאם לדרישה. לפני שמתחילים להשתמש במחשב כדי לשכפל את הנתונים של הדיסק יש להבין את הדרישות השונות הנחוצות לצריבת הדיסקים. קיימות באינטרנט המון תוכנות לצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים עקב פיתוח של ענף זה. כאשר צורבים את הנתונים באמצעות מחשב, יש לבחור בתוכנה התואמת למערכת ההפעלה של המחשב. צריך להתאים למחשב גם את סוג הדיסקים לצריבה. לאחר התאמת החומרה מתקינים תוכנה מתאימה לצריבת דיסקים או משתמשים בכלי המובנה בווינדוס. בהתאם לרמת הפעולה של המחשב, חשוב לבחור בתוכנה אמינה ופופולרית. עם מגוון אפשרויות לצריבת דיסקים. לדוגמה בעת שימוש בתוכנת Nero, יש יתרון לשכפול נתונים, שמע ווידאו. לאחר צריבת הדיסקים ניתן לעשות הדפסה על דיסקים.

בהתאם לסוג המידע הכלול בדיסק המקור "מאסטר", יש לבחור את התכונה המתאימה מהתפריט. אנשים מתעשיית המוזיקה עוסקים בצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים כאשר הם משכפלים מוזיקה. בעת שכפול קבצי וידאו, יש לבחור את "צריבת קבצי וידאו" מהתפריט. השלב הבא היינו בחירת קבצי הווידאו מתיקיות האחסון שישנם במחשב. יש לעקוב בזהירות אחר תיבת הדו-שיח בתוכנה. לאחר ביצוע כל ההנחיות של צריבת דיסק והדפסה על דיסקים, השלבים הבאים כוללים הכנסת דיסק ריק  בתקליטור ולחיצה על כפתור צרוב עכשיו. בתוכנות מקצועיות אשר נמצאות בבתי עסק לצריבת דיסקים והדפסה על דיסקים ניתנת אופציית להוסיף הגנה על דיסק מפני שכפול פיראטי. כך נוכל להוריד את אחוזי הפיראטיות אשר שוללת מיוצריי המוזיקה, יוצרי קולנוע ומפתחי תוכנה את הזכויות שלהם. פירטיות היא המכשול הגדול והעיקרי העומד בפני תעשיות אלה עם זאת, ישנם חוקים שקובעים את ההפרות על זכויות יוצרים. בזמן צריבת דיסקים והדפסה על דיסקים, יש להימנע מצריבת עבודתם של אנשים אחרים מכיוון שזה מנוגד לחוק.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם